Regulamin

Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia przyjmowane są:

a. poprzez e-mail – yardsystem@gmail.com

b. telefonicznie pod numerami:

+48 531 581 000

+48 504 244 291

3. Po złożeniu zamówienia dokonanego drogą teleinformatyczną klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem lub telefonicznie.

4. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

– w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu rejestracyjnym

– w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym- w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie:KREDYT BANK S.A. SWIFT-KRDBPLPW, nr r-ku: PL 60 1500 1621 1216 2005 7378 0000

5. Wysyłka zamówionych towarów następuje nie później niż w ciągu 5 dni roboczych.

6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie pod numerem +48 504 244 291 lub e-mailem pod adresem yardsystem@gmail.com

8.Prawo odstąpienia od Umowy

  1. Klient ma prawo odstąpić od Umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od Umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:
    1. w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy – w przypadku sprzedaży jednego towaru.
    2. w którym Klient wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy – w przypadku sprzedaży wielu towarów dostarczanych osobno.
    3. w którym Klient wszedł w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej partii lub części – w przypadku sprzedaży towarów dostarczanych partiami lub w częściach,
    4. zawarcia umowy – w przypadku pozostałych umów.

9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów w zależności od ich gabarytów i wagi zakupionego towaru Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób

11. Zamówione towary są dostarczane na terenie Polski za pośrednictwem:

a. Poczty Polskiej – przesyłka priorytetowa

Cennik wysyłki Pocztą Polską w zależności od wartości zamówienia na terenie Polski:

Wartość zamówienia Koszt przesyłki
zamówienie wg cennika Poczty

b. Firmy kurierskiej
Cennik wysyłki Firmą kurierską w zależności od wartości zamówienia na terenie Polski:

 

Wartość zamówienia Koszt przesyłki
zamówienie wg cennika firmy

 

c. Odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru (dotyczy maszyn i produktów stalowych)

d. transport do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru (dotyczy maszyn i produktów stalowych)

12. Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

13. Reklamacje.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres:

PPUH YARDSYSTEM

os. Raczyńskiego 30/14, 62-020 Swarzędz.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę z wypełnioną częścią „reklamacja”. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

14. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

15. Sklep działa zgodnie z wymogami Ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Dostęp do tych danych mają tylko nieliczne uprawnione osoby. Zgromadzonych danych osobowych Sklep nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza innym podmiotom. Wszyscy Klienci mają dostęp do swoich danych – mogą je weryfikować, modyfikować i usuwać.

16. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek

17. Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat produktów w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

18. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

19. Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.